Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Weronika Wołodko zadebiutowała w Lidze Siatkówki Kobiet

24.10.2017

Weronika Wołodko, młoda rozgrywająca, zadebiutowała w barwach Impel Wrocław w Lidze Siatkówki Kobiet.

Wołodko to kolejna zawodniczka, grająca we wrocławskiej drużynie, o której można powiedzieć, że jest przedstawicielką utalentowanego pokolenia siatkarek. W ubiegłych sezonach reprezentowała barwy drugoligowego Orła Elbląg. Tam nabrała boiskowego doświadczenia, dzięki któremu była w kręgach zainteresowań nie tylko ekstraklasowych drużyn, ale także trenerów młodzieżowych kadr Polski.

 

Rozgrywająca wybrała jednak Impel Wrocław, gdzie ma szansę zagrać z reprezentacyjnymi koleżankami – Marią Stenzel i Natalią Murek. W drugim meczu nowego sezonu Weronika Wołodko otrzymała szansę debiutu w LSK.

 

Cieszę się, że dostałam od trenera szansę pojawienia się na parkiecie, choć pewnie jestem mniej zadowolona z wyniku spotkania. Debiut oczywiście był obarczony stresem. Różnica w poziomie gry między drugą ligą, a LSK jest ogromna. Wiem nad czym mam pracować i mam nadzieję, że moje zaangażowanie i ciężkie treningi pozwolą mi na częstsze występy na boisku – mówi Weronika Wołodko.

 

Impel Wrocław, mimo przegranej, może mieć małe powody do radości. Najlepiej punktującą Impelką była młoda atakująca – Julia Szczurowska. Jedno miej oczko zanotowała kolejna reprezentantka młodego pokolenia – Natalia Murek. Wciąż w świetnej formie jest Maria Steznel, która bardzo dobrze spisywała się w przyjęciu i obronie.

 

Najbliższy mecz Impelki rozegrają 28 października o 17:00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu – Laskowicach. Bilety do nabycia za pomocą platformy kupbilet.pl oraz w puntach stacjonarnych STS i EMPiK.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in