Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impelki zagrają w Jelczu - Laskowicach

26.10.2017

W ramach 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, Impel Wrocław zmierzy się z Legionovią Legionowo. Mecz zostanie rozegrany w hali CSiR w Jelczu - Laskowicach w najbliższą sobotę.

Impelki do rywalizacji z Legionovią przystąpią z bagażem doświadczeń z ostatnich dwóch meczów. Po inauguracyjnym zwycięstwie przyszła kolej na mecz wyjazdowy. Z Bydgoszczy jednak nie udało się przywieźć punktów. Mecz z Pałacem Bydgoszcz pokazał nam nad czym musimy jeszcze pracować zespołowo i indywidualnie. Aby mieć możliwość efektywnej gry musimy podnieść skuteczność ataku. Przed nami kontynuowanie pracy nad rozwojem naszych zawodniczek i przygotowania do kolejnego meczu ligowego z Legionovia – mówił po sobotnim spotkaniu Marek Solarewicz, trener Impelek.

 

Mecz z Legionovią będzie pierwszym starciem Impelek w Jelczu – Laskowicach. W tym sezonie kontynuowana jest współpraca klubu z Centrum Sportu i Rekreacji. Podobnie jak w ubiegłym, Impelki liczą na pełne trybuny kibiców i wspaniały doping. Szczególnie dobre wspomnienia z halą w Jelczu może mieć Maria Stenzel. Młoda libero debiutowała przed własną publicznością właśnie w tym miejscu, zdobywając nagrodę MVP.

 

Spotkanie z drużyną z Mazowsza będzie dobrym sprawdzianem dla obu zespołów. Po dwóch stronach siatki spotkają się bowiem młode zespoły, a stawką meczu może być przysłowiowe „sześć punktów”. Impelki na pewno będą chciały powrócić na drogę zwycięstw, natomiast legionowianki powalczą o swoją pierwszą wygraną w tym sezonie.

 

Mecz z Legionovią odbędzie się 28 października o 18:00 w hali CSiR w Jelczu – Laskowicach (ul. Oławska 46). Bilety do nabycia za pomocą platformy kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in