Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Impel nie sprostał Legionovii

29.10.2017

W sobotę Impel Wrocław podejmował na własnym boisku ekipę Legionovii Legionowo. Celem na mecz było pokazanie się z lepszej strony niż podczas ubiegłotygodniowego meczu z KS Pałacem Bydgoszcz. W kluczowych momentach powróciły jednak te same błędy, co w konsekwencji nie pozwoliło na nawiązanie walki z przeciwnikiem.

Mecz rozegrano w Jelczu – Laskowicach. Podobnie jak w zeszłym sezonie, tak i w tym to element promocji siatkówki w całym rejonie. Dotychczas hala w tym dolnośląskim mieście pozostawała dla Impelek miejscem, gdzie zawsze wygrywały. Serię tę chciano przedłużyć.

 

Już pierwszy set pokazał, że nie będzie o to łatwo. Impelki prowadziły wyrównaną grę z rywalkami, ale te w pewnym momencie zdobyły przewagę, której nie oddały do końca seta. O drugiej odsłonie spotkania wrocławianki z pewnością chciałyby zapomnieć. Sztab szkoleniowy ratował się zmianami, jednak one nie przynosiły wyczekiwanego rezultatu.

 

Partia trzecia została rozegrana pod dyktando Impelek. Do gry wróciła radość, a przede wszystkim skuteczność w ataku. Niewiele zabrakło, by podopieczne Marka Solarewicza przedłużyły spotkanie o tie-break. Jednak w kluczowych momentach czwartego seta znów pojawiły się niespójne akcje, dzięki którym to legionowianki mogły wyprowadzić zabójcze kontrataki.

 

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3, a wrocławianki drugi mecz z rzędu nie zapisały choćby punktu na swoim ligowym koncie. Najbliższy mecz Impelki rozegrają na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie BKS Profi-Credit Bielsko-Biała (5.11 o 20:00), czyli rywal z wyższej półki ligowej. W Hali Orbita siatkarki pojawią się tydzień później (12.11 o 20:00), gdzie zmierzą się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in