Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Natalia Murek ambasadorem akcji Siła w zielonym

14.05.2018

W internecie trwa akcja crowdfundingowa Impela Wrocław - Siła w zielonym. W tym tygodniu klub będzie ogłaszał ambasadorów projektu, którzy zaangażowali się w pomoc wrocławskiej, żeńskiej siatkówce. Pierwszą taką osobą jest Natalia Murek, przyjmująca Impela Wrocław i polskiej kadry narodowej.

Natalia Murek to przedstawicielka utalentowanego młodego pokolenia, które było długo wyczekiwane w żeńskiej siatkówce. Przyjmująca była wyróżniająca się siatkarką już w kategoriach młodzieżowych, stąd nie może dziwić angaż do Impela Wrocław i debiut w Lidze Siatkówki Kobiet, będąc jeszcze juniorką. W swoim pierwszym sezonie – Murek była jednym z filarów zespołu z Dolnego Śląska, a dobra postawa na boisku zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski.

 

W kadrze naszego kraju Natalia Murek pojawiła się także rok wcześniej. Najpierw z juniorkami zajęła 6. miejsce na mistrzostwach Świata w Meksyku, następnie stawiła się na zgrupowaniu seniorskiej, biało – czerwonej drużyny. W barwach narodowych miała szansę zagrać na mistrzostwach Europy.

 

Gra w Impelu Wrocław była dla Natalii Murek spełnieniem marzeń, o czym wielokrotnie mówiła w wywiadach. Teraz w obliczu ciężkiej sytuacji finansowej klubu – młoda przyjmująca postanowiła wspomóc żeńską siatkówkę we Wrocławiu i nagrodzić kibiców za ich pomoc.

 

Gra w Impelu Wrocław była dla mnie spełnieniem marzeń. Cieszę się, że dostałam szansę i mogłam debiutować przed wspaniałą, wrocławską publicznością. Teraz przed klubem kolejne wyzwanie i chciałabym mu pomóc w jego realizacji – stąd pomysł o przekazaniu mojej pierwszej seniorskiej koszulki narodowej na akcję „Siła w zielonym” – dodaje Natalia Murek, przyjmująca klubu z Dolnego Śląska.

 

Natalia przygotowała także specjalny film dla kibiców:

 

Koszulka przekazana przez Natalię Murek, opatrzona jej autografem, dostępna jest do kupienia na stronie projektu na platformie Fans4Club – http://fans4club.com/project-impel. Opis akcji dostępny jest na stronie http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in