Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Agnieszka Kąkolewska ambasadorem akcji Siła w zielonym

15.05.2018

Kapitan polskiej reprezentacji siatkówki kobiet - Agnieszka Kąkolewska, została ambasadorką akcji Siła w zielonym. Projekt ma pomóc Impelowi Wrocław w starcie w nowym sezonie rozrywek Ligi Siatkówki Kobiet.

Agnieszka Kąkolewska to aktualnie jedna z najlepszych środkowych w Polsce. Jej pierwszym klubem w seniorskiej siatkówce był Impel Wrocław, który reprezentowała nieprzerwanie przez cztery sezony. W tym czasie zdobyła wicemistrzostwo oraz brązowy medal mistrzostw Polski. Ostatni sezon spędziła w Grot Budowlanych Łódź, z którymi zdobyła Superpuchar Polski, Puchar Polski oraz brązowy medal mistrzostw Polski. Spekuluje się, że w najbliższym sezonie środkowa zagra w jednej z najlepszych lig świata – włoskiej Serie A.

 

Obecnie siatkarka przebywa na zgrupowaniu kadry Polski, której została kapitanem. W czwartek i piątek Polki pokonały Czeszki w swoich pierwszych sparingach przed startującą dzisiaj Ligą Narodów. Kąkolewska już pierwszego dnia zaprosiła swoich kibiców do wsparcia projektu. Tym razem przygotowała specjalne nagranie oraz niespodziankę dla kibiców.

 

Nie wahałam się ani chwili by pomóc, bo zawsze z sentymentem wspominam czasy, gdy sama grałam we Wrocławiu. Wspieram Impel Wrocław – mój pierwszy klub w najwyższej klasie rozgrywkowej, w którym miałam szasnę debiutu oraz rozwoju swojej kariery. Dołączam do akcji Siła w zielonym i namawiam Was, drodzy kibice, do udziału w projekcie – powiedziała Agnieszka Kąkolewska, kapitan polskiej reprezentacji.

 

 

 

Kąkolewska przygotowała także nagrodę dla kibiców, którzy wspierają akcję. Do puli nagród trafiła oryginalna koszulka treningowa reprezentacji Polski wraz z autografem kapitan. Koszulkę, jak i wiele innych nagród, można znaleźć na stronie projektu Siła w zielonym na platformie Fans4Club – fans4club.com/project-impel

 

Akcja Impela Wrocław ma pomóc wrocławskiemu klubowi w zdobyciu funduszy na start w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Wcześniej projekt wsparły m.in. Joanna Wołosz, Anna Werblińska oraz drużyny Gwardii Wrocław i Rugby Wrocław. Wczoraj ogłoszono pierwszą ambasador projektu – Natalię Murek. Dotychczas na portalu Fans4Club zebrano nieco ponad 11% założonego celu.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in