Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Setny kibic dołączył do akcji Siła w zielonym

17.05.2018

Na platformie Fans4Club trwa akcja crowdfundingowa, która ma umożliwić Impelowi Wrocław start w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Jak dotąd projekt wsparło 100 kibiców, w tym znani sportowcy i działacze.

Projekt wystartował w zeszłym tygodniu. Jego zadaniem jest zbudowanie podstaw pod budżet klubu na kolejny sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Jako pierwszy cel obrano sobie zebranie 100 000 zł, które pozwoliłyby na zgłoszenie zespołu do rozgrywek o mistrzostwo Polski.

 

Do tej pory projekt na stronie Fans4Club wsparło 100 kibiców, którzy w zamian za pomoc w zebraniu środków finansowych mogą wybrać ciekawe nagrody. Wśród gadżetów przygotowanych dla osób wspierających można znaleźć m.in. klubowe kubki, szaliki i koszulki. Dużym powodzeniem cieszą się repliki koszulek meczowych Impelek, a najchętniej wybieraną nagrodą jest bilet dla podopiecznych Domu Dziecka. Kibic odwiedzając stronę projektu zostawia na niej średnio 140 zł.

 

Wśród osób, które wsparły projekt można znaleźć wybitne polskie siatkarki m.in. Agatę Sawicką, Annę Werblińską oraz Joannę Wołosz. Klub ruszył także z projektem ambasadorskim. Pierwszymi ogłoszonymi ambasadorami zostały Natalia Murek i kapitan reprezentacji Polski – Agnieszka Kąkolewska. Obie na rzecz projektu przekazały niespodzianki dla kibiców. Koszulka reprezentacyjna Natalii Murek została wykupiona w niespełna 24 godziny.

 

Oprócz akcji na platformie Fans4Club, w social media trwa #GreenChallenge – wyzwanie, na które coraz częściej odpowiadają nie tylko kibice Impela Wrocław. By podjąć rękawicę należy wykonać zdjęcie lub nagrać krótkie video w otoczeniu zieleni. W opisie należy dodać krótki opis akcji, który można znaleźć także na stronie internetowej wrocławskiej drużyny.

 

Opis akcji znajdą Państwo na stronie: http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html natomiast bezpośredni link do akcji na Fans4Club to fans4club.com/

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in