Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Koszulka z autografami kadry Czech na Fans4Club

17.05.2018

Na platformie Fans4Club pojawiły się nowe nagrody dla kibiców, który zdecydują się na wsparcie projektu wrocławskiego klubu, dzięki któremu pojawiła się szansa na grę w nowym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

Wśród nowych gadżetów znaleźć można m.in. koszulkę treningową Agnieszki Kąkolewskiej (kolekcja 2018) oraz koszulkę Klubu Kibica, na której są autografy całej kadry Czech, która brała udział w sparingach z Polskami w dniach 10-11 maja 2018 w Węgierskiej Górce. Do niedawna była dostępna także podobna koszulka, tyle tylko, że oprócz autografów Czeszek – były także podpisy reprezentantek Polski. Koszulka ta została jednak kupiona 40 minut po tym, jak znalazła się na stronie projektu.

 

W ostatnich dniach rozpoczęto także cykl, w którym to kibice przekazują swoje nagrody na rzecz projektu. Do tej pory na stronie Fans4Club.com dodano m.in. trening piłki plażowej, czy warsztaty logopedyczne. Kolejne niespodzianki niebawem. Wszystkie nagrody zakupić można bezpośrenio na stronie akcji http://fans4club.com/project-impel

 

Dziś świętowano dołączenie setnego kibica, który wsparł projekt. Do tej pory udało się uzbierać niespełna 15 tysięcy złotych. Najczęściej wybieraną nagrodą jest bilet dla podopiecznego Domu Dziecka.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in