Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Młodziczki zagrają o medale

24.05.2018

Po juniorkach i kadetkach - przyszedł czas na młodziczki. W ten weekend najmłodsza grupa młodzieżowa Impel Wrocław zawalczy o medale mistrzostw Polski.

Impel Wrocław to jedna z ośmiu drużyn, która w dniach 25-27 maja powalczy w Wieliczce o miano tej najlepszej w Polsce. Droga do turnieju finałowego wiodła od zdobycia mistrzostwa Dolnego Śląska, poprzez wygrane turnieje – ćwierćfinałowy we Wrocławiu i półfinałowy w Rzeszowie.

 

Turniej finałowy podzielony jest na dwie fazy – grupową i pucharową. W grupowej – osiem zespołów podzielonych jest na dwie grupy. Impelki trafiły do grupy A, w której zagrają z METRO Warszawa, Legionovia Legionowo oraz UKS Barnim Goleniów. W grupie B zmierzą się: Atena Warszawa, Energetyk Poznań, MKS Dąbrowa Górnicza oraz Szóstka Mielec.

 

Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrają w półfinałach. Zwycięzcy półfinałowych starć zmierzą się w finale, a przegrani zagrają o brązowy medal. Areną zmagań młodych siatkarek będzie Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne „Solne Miasto” w Wieliczce.

 

Harmonogram meczów Impelek:

Piątek, 25 maja

9:00 Impel Wrocław : UKS Barnim Goleniów

17:30 Impel Wrocław : METRO Warszawa

 

Sobota, 26 maja

11:30 Legionovia Legionowo : Impel Wrocław

16:00 mecz o 7. miejsce

17:30 mecz o 5. miejsce

19:00 pierwszy półfinał

20:30 drugi półfinał

 

Niedziela, 27 maja

10:00 mecz o 3. miejsce

12:00 mecz o mistrzostwo Polski

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in