Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Joanna Kaczor ambasadorką akcji Siła w zielonym

26.05.2018

Na platformie Fans4Club trwa akcja Siła w zielonym, dzięki której Impel Wrocław ma szansę na start w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Dzisiaj do grona ambasadorów projektu dołączyła Joanna Kaczor.

Joanna Kaczor to rodowita wrocławianka. Swoją siatkarską karierę rozpoczęła w barwach Gwardii Wrocław, gdzie przeszła przez wszystkie etapy szkolenia. Kolejnym krokiem była gra w USA, gdzie mogła łączyć naukę ze sportem. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych pomogła Gwardii w awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

Wtedy też kariera atakującej zdecydowanie nabrała rozpędu. Kaczor na swoim koncie ma sześć medali mistrzostw Polski, w tym dwa złote. Dwa z nich – srebrny i brązowy – zdobyła broniąc barw Impela Wrocław. Oprócz tego siatkarka wielokrotnie zagrała w reprezentacji Polski, wygrywając z nią m.in. brązowy medal mistrzostw Europy.

 

Joanna Kaczor z Wrocławiem i wrocławską siatkówką była związana przez większość swojej kariery. Przez klika sezonów była także kapitanem wrocławskiej drużyny. Ja gram w zielone i zachęcam Was – drodzy kibice i sponsorzy – do przyłączenia się do tej gry – zaapelowała w przygotowanym nagraniu. Na platformie Fans4Club – http://fans4club.com/project-impel pojawi się koszulka atakującej z czasów, gdy reprezentowała barwy Impela Wrocław.

 

 

 

Wcześniej do projektu Siła w zielonym, jako ambasador dołączyła m.in. Katarzyna Skowrońska – Dolata, Natalia Murek, Agnieszka Kąkolewska i Katarzyna Mroczkowska. Akcję wparło wiele osób ze środowiska sportowego – Maciej Zieliński, Agata Sawicka, Jaonna Wołosz, Anna Werblińska, czy Dominika Sobolska. Projekt poprała także wicemarszałek Dolnego Śląska – Iwona Krawczyk.

 

Więcej o akcji można przeczytać na stronie http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in