Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

150ty kibic dołączył do akcji Siła w zielonym

31.05.2018

Na platformie Fans4Club trwa akcja Siła w zielonym. Dzisiaj do projektu dołączył 150 kibic, a dzięki wsparciu fanów wrocławskiej siatkówki - na koncie akcji jest już zebrane 20 % założonego celu.

Projekt Siła w zielonym ma za zadanie pomóc wrocławskiemu klubowi w starcie w następnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Na ten moment projekt wsparło 150 sympatyków klubu z całej Polski i nie tylko, bowiem wsparcie nadeszło także m.in. z Niemiec, Włoch i USA.

 

W zamian za pomoc – kibice mogą wybierać nagrodę. Obecnie, na stronie projektu (fans4club.com) jest ich ponad 40. Część z nich jest wyjątkowa, ponieważ podarowana została przez ambasadorów projektów, którymi są m.in. Natalia Murek, Katarzyna Skowrońska – Dolata, czy Agnieszka Kąkolewska.

 

Z okazji dołączenia do akcji 150tego kibica – zgodnie z wcześniejszą umową – na stronie ukaże się specjalna nagroda od Katarzyny Skowrońskiej – Dolaty, a jest nią koszulka, w której rozgrywała mecze w barwach Impela Wrocław.

 

Do zakończenia akcji pozostało dwa tygodnie. Więcej informacji na stronie: http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in