Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Aktualności

Monika Ptak ambasadorką akcji Siła w zielonym

06.06.2018

Na platformie Fans4Club trwa akcja Siła w zielonym. Celem akcji jest umożliwienie Impelowi Wrocław startu w nowym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Dzisiaj do grona ambasadorów projektu dołączyła Monika Ptak.

Monika Ptak to jedna z czołowych środkowych Ligi Siatkówki Kobiet. Ostatni sezon spędziła w zespole z Rzeszowa, z którym zajęła miejsce tuż za podium LSK. Wcześniej, przez cztery sezony, reprezentowała barwy Impela Wrocław, z którym zdobyła dwa medale mistrzostw Polski – srebrny i brązowy.

 

Dzisiaj środkowa dołączyła do projektu Siła w zielonym, jako jego ambasador. Dzięki temu – na portalu Fans4Club znaleźć można nagrodę specjalną – koszulkę Moniki Ptak z czasów, gdy reprezentowała barwy Impela Wrocław. Oprócz tego – znaleźć można tam także inne nagrody m.in. od Agnieszki Kąkolewskiej, czy Joanny Kaczor.

 

Monika Ptak dołączyła do grona ambasadorów, w którym znajdują się m.in. Katarzyna Skowrońska – Dolata, Carolina Costagrande, Natalia Murek, czy kabaret Neo-Nówka. Więcej informacji o projekcie na stronie: http://impelwroclaw.pl/news,2594-sila-w-zielonym-akcja-crowdfundingowa-ratujaca-wroclawska-siatkowke.html natomiast bezpośredni link do akcji to http://fans4club.com/project-impel

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in