Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

Play-off 2013/2014



I runda, termin 1

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 3 - 0 Legionovia Legionowo 2014-03-15
PGE Atom Trefl Sopot 3 - 0 Budowlani Łódź 2014-03-16
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 BKS ALUPROF PROFI CREDIT 2014-03-17
Impel Wrocław 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Enea 2014-03-17
19:00

I runda, termin 2

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 3 - 1 Legionovia Legionowo 2014-03-16
PGE Atom Trefl Sopot 3 - 0 Budowlani Łódź 2014-03-16
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 BKS ALUPROF PROFI CREDIT 2014-03-17
Impel Wrocław 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Enea 2014-03-18
18:00

I runda, termin 3

Gospodarz Wynik Gość Data
Budowlani Łódź 0 - 3 PGE Atom Trefl Sopot 2014-03-19
BKS ALUPROF PROFI CREDIT 2 - 3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-03-22
Legionovia Legionowo 1 - 3 Chemik Police 2014-03-22
Polski Cukier Muszynianka Enea 0 - 3 Impel Wrocław 2014-03-23
20:00

II runda, termin 1, półfinał 1-4

Gospodarz Wynik Gość Data
PGE Atom Trefl Sopot 0 - 3 Impel Wrocław 2014-03-29
14:45
Chemik Police 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-03-30
16:30

II runda, termin 2, półfinał 1-4

Gospodarz Wynik Gość Data
PGE Atom Trefl Sopot 3 - 2 Impel Wrocław 2014-03-30
14:45
Chemik Police 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-03-31
18:00

II runda, termin 3, półfinał 1-4

Gospodarz Wynik Gość Data
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Chemik Police 2014-04-04
Impel Wrocław 3 - 0 PGE Atom Trefl Sopot 2014-04-07
20:30

II runda, termin 4, półfinał 1-4

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 1 PGE Atom Trefl Sopot 2014-04-08
20:30

mecze o 1 miejsce

Gospodarz Wynik Gość Data
Chemik Police 3 - 0 Impel Wrocław 2014-04-13
17:00
Chemik Police 3 - 1 Impel Wrocław 2014-04-14
20:30
Impel Wrocław 0 - 3 Chemik Police 2014-04-24
18:00

Półfinał 5-8 termin 1

Gospodarz Wynik Gość Data
Legionovia Legionowo 0 - 3 BKS ALUPROF PROFI CREDIT 2014-03-29
Budowlani Łódź 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Enea 2014-04-02

Półfinał 5-8 termin 2

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS ALUPROF PROFI CREDIT 2 - 2 Legionovia Legionowo 2014-04-05
Polski Cukier Muszynianka Enea 3 - 1 Budowlani Łódź 2014-04-10

Mecz o 3 miejsce

Gospodarz Wynik Gość Data
PGE Atom Trefl Sopot 3 - 1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-04-14
PGE Atom Trefl Sopot 3 - 0 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2014-04-15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1 - 3 PGE Atom Trefl Sopot 2014-04-24

Mecz o 5 miejsce

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Enea 3 - 1 BKS ALUPROF PROFI CREDIT 2014-04-16
BKS ALUPROF PROFI CREDIT 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Enea 2014-04-26
BKS ALUPROF PROFI CREDIT 3 - 2 Polski Cukier Muszynianka Enea 2014-04-27

Mecz o 9 miejsce

Gospodarz Wynik Gość Data
PTPS Piła 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2014-03-22
KS Pałac Bydgoszcz 2 - 3 PTPS Piła 2014-03-30
PTPS Piła 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2014-04-05
PTPS Piła 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2014-04-06

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

Twitter

Jesteśmy na Twitterze tw
 

Instagram

Zobacz nas na Instagram in