Nasza strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o ich funkcji oraz możliwości dokonania zmian w Twojej przeglądarce.
Korzystając z http://www.impelwroclaw.pl wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij


Rozgrywki

ORLEN Liga 2012/2013

Drużyna Punkty Mecze Rodzaje wyniku Sety Punkty Stosunek Dyskw.
W P 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3 W P Z S S P
Atom Trefl Sopot 42 14 4 9 4 1 1 1 2 45 18 1478 1261 2.5 1.17
Impel Wrocław 38 13 5 6 4 3 2 1 2 44 25 1578 1397 1.76 1.13
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 30 10 8 5 3 2 2 5 1 39 31 1549 1516 1.26 1.02
BKS Aluprof Bielsko-Biała 28 10 8 3 4 3 1 4 3 36 34 1551 1534 1.06 1.01
Polski Cukier Muszynianka Fakro 26 9 9 1 4 4 3 4 2 37 39 1608 1608 0.95 1
Beef Master Budowlani Łódź 23 8 10 1 3 4 3 2 5 32 41 1501 1628 0.78 0.92
Siódemka SK Bank Legionovia 17 4 14 1 3 0 5 5 4 27 45 1490 1652 0.6 0.9
PGNiG Nafta Piła 15 5 13 2 1 2 2 4 7 23 44 1398 1535 0.52 0.91
KS Pałac Bydgoszcz 3 1 17 1 0 0 0 6 11 9 51 1177 1473 0.18 0.8
AZS Metal-Fach Białystok 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


FAZA ZASADNICZA - I RUNDA


1 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2012-10-05
19:00
Siódemka SK Bank Legionovia 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2012-10-05
20:00
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Beef Master Budowlani Łódź 2012-10-06
17:00
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 0 AZS Metal-Fach Białystok 2012-10-06
17:00
Impel Wrocław 0 - 3 PGNiG Nafta Piła 2012-10-08
18:00

2 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 1 Impel Wrocław 2012-10-12
20:00
Atom Trefl Sopot 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2012-10-13
14:30
AZS Metal-Fach Białystok 0 - 3 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2012-10-13
17:00
Siódemka SK Bank Legionovia 1 - 3 PGNiG Nafta Piła 2012-10-13
18:00
Beef Master Budowlani Łódź 0 - 3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2012-10-13
18:00

3 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 0 Siódemka SK Bank Legionovia 2012-10-20
17:00
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 3 - 0 Atom Trefl Sopot 2012-10-20
17:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 0 AZS Metal-Fach Białystok 2012-10-21
14:30
Impel Wrocław 3 - 2 Beef Master Budowlani Łódź 2012-10-21
18:30
PGNiG Nafta Piła 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2012-10-22
18:00

4 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
AZS Metal-Fach Białystok 2 - 3 Impel Wrocław 2012-10-27
17:00
Atom Trefl Sopot 3 - 1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2012-10-27
17:00
Siódemka SK Bank Legionovia 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2012-10-27
18:00
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 1 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2012-10-28
14:30
Beef Master Budowlani Łódź 3 - 0 PGNiG Nafta Piła 2012-10-29
18:00

5 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 2 - 3 Beef Master Budowlani Łódź 2012-11-02
20:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2012-11-03
14:30
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Siódemka SK Bank Legionovia 2012-11-03
17:00
PGNiG Nafta Piła 3 - 0 AZS Metal-Fach Białystok 2012-11-03
18:00
Impel Wrocław 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2012-11-04
17:00

6 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
AZS Metal-Fach Białystok 2 - 3 KS Pałac Bydgoszcz 2012-11-10
17:00
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 0 Impel Wrocław 2012-11-10
17:00
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 1 - 3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2012-11-11
14:30
Atom Trefl Sopot 3 - 1 PGNiG Nafta Piła 2012-11-11
17:00
Siódemka SK Bank Legionovia 3 - 1 Beef Master Budowlani Łódź 2012-11-12
18:00

7 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
PGNiG Nafta Piła 3 - 0 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2012-11-17
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2012-11-17
Impel Wrocław 0 - 3 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2012-11-17
17:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 0 Siódemka SK Bank Legionovia 2012-11-18
13:30
Beef Master Budowlani Łódź 3 - 2 AZS Metal-Fach Białystok 2012-11-19

8 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Siódemka SK Bank Legionovia 1 - 3 AZS Metal-Fach Białystok 2012-11-24
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Beef Master Budowlani Łódź 2012-11-24
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2012-11-24
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 3 - 1 PGNiG Nafta Piła 2012-11-24
BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 2 Impel Wrocław 2012-11-25
17:00

9 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Siódemka SK Bank Legionovia 3 - 2 Impel Wrocław 2012-11-30
17:30
PGNiG Nafta Piła 1 - 3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2012-12-01
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2012-12-01
Beef Master Budowlani Łódź 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2012-12-01
AZS Metal-Fach Białystok 0 - 3 Atom Trefl Sopot 2012-12-01

10 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Atom Trefl Sopot 3 - 0 Siódemka SK Bank Legionovia 2012-12-08
AZS Metal-Fach Białystok 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2012-12-08
Beef Master Budowlani Łódź 2 - 3 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2012-12-08
PGNiG Nafta Piła 3 - 0 Impel Wrocław 2012-12-08
18:00
KS Pałac Bydgoszcz 2 - 3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2012-12-09
14:30

FAZA ZASADNICZA - II RUNDA


11 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
PGNiG Nafta Piła 3 - 0 Siódemka SK Bank Legionovia 2012-12-15
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 3 - 0 AZS Metal-Fach Białystok 2012-12-15
BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 - 3 Beef Master Budowlani Łódź 2012-12-16
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 1 Atom Trefl Sopot 2012-12-16
Impel Wrocław 3 - 2 KS Pałac Bydgoszcz 2012-12-17
18:00

12 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Siódemka SK Bank Legionovia 2 - 3 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2012-12-22
Atom Trefl Sopot 2 - 3 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2012-12-22
AZS Metal-Fach Białystok 0 - 3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2012-12-22
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 PGNiG Nafta Piła 2012-12-22
Beef Master Budowlani Łódź 3 - 2 Impel Wrocław 2012-12-22
17:00

13 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 Siódemka SK Bank Legionovia 2013-01-05
PGNiG Nafta Piła 3 - 2 Beef Master Budowlani Łódź 2013-01-05
BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 - 3 Atom Trefl Sopot 2013-01-05
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2013-01-05
Impel Wrocław 3 - 0 AZS Metal-Fach Białystok 2013-01-05
17:00

14 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Siódemka SK Bank Legionovia 2 - 3 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2013-01-12
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 0 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2013-01-12
AZS Metal-Fach Białystok 1 - 3 PGNiG Nafta Piła 2013-01-12
Beef Master Budowlani Łódź 3 - 1 KS Pałac Bydgoszcz 2013-01-12
Atom Trefl Sopot 0 - 3 Impel Wrocław 2013-01-12
17:00

15 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Beef Master Budowlani Łódź 3 - 0 Siódemka SK Bank Legionovia 2013-01-19
KS Pałac Bydgoszcz 3 - 0 AZS Metal-Fach Białystok 2013-01-19
PGNiG Nafta Piła 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2013-01-19
BKS Aluprof Bielsko-Biała 2 - 3 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2013-01-19
Impel Wrocław 1 - 3 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2013-01-19
17:00

16 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Siódemka SK Bank Legionovia 1 - 3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2013-01-26
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 0 PGNiG Nafta Piła 2013-01-26
AZS Metal-Fach Białystok 1 - 3 Beef Master Budowlani Łódź 2013-01-26
Atom Trefl Sopot 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2013-01-27
18:00
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Impel Wrocław 2013-01-28
18:00

17 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 2 - 3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2013-02-01
18:00
AZS Metal-Fach Białystok 0 - 3 Siódemka SK Bank Legionovia 2013-02-02
KS Pałac Bydgoszcz 0 - 3 Polski Cukier Muszynianka Fakro 2013-02-02
PGNiG Nafta Piła 3 - 2 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 2013-02-02
Beef Master Budowlani Łódź 1 - 3 Atom Trefl Sopot 2013-02-04

18 Kolejka

Gospodarz Wynik Gość Data
Impel Wrocław 3 - 0 Siódemka SK Bank Legionovia 2013-02-08
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 - 0 PGNiG Nafta Piła 2013-02-09
Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 3 - 0 KS Pałac Bydgoszcz 2013-02-09
Atom Trefl Sopot 3 - 0 AZS Metal-Fach Białystok 2013-02-09
Polski Cukier Muszynianka Fakro 3 - 2 Beef Master Budowlani Łódź 2013-02-10
17:00

Facebook

Jesteśmy na Facebooku fb

YouTube

Sonda

Jaki będzie wynik 3 meczu w rundzie finałowej play-off Impel Wrocław- Chemik-Police ?